تبلیغات
آموزش ویژوال فاکس پرو - فراخوان همکاری
منوی اصلی
آموزش ویژوال فاکس پرو
Long Life FoxPro
دستیابی به اهداف این وبلاگ بدون کار گروهی و همکاری دوستانی که به این زبان برنامه نویسی علاقه مند هستند میسر نیست.
در این راستا از همه دوستان علاقه مند در موارد زیر درخواست همکاری داریم:
  1. طراحی لوگو : اگر نیم نگاهی به سایت هایی که در این زمینه فعال هستند انداخته باشید، حتما متوجه لوگوی شخصی سازی شده آنها برای این زبان برنامه نویسی ویژوال فاکس پرو شده اید. از شما عزیزانی که در طراحی لوگو سررشته دارید و یا کسانی را میشناسید که بتوانند طرح شما را اجرا کنند در خواست داریم تا طرح های پیشنهادی خود را برای ما ارسال کنید تا پس از نظر سنجی از همه خوانندگان این وبلاگ، طرح منتخب جایگزین لوگوی فعلی و نمادی از جامعه برنامه نویس فاکس پرو در ایران شود.
  2. نویسنده همکار : اگر شما عزیزان دارای تجربه عملی با این زبان برنامه نویسی هستید و ابزار یا نمونه کد و یا تجربیاتی دارید که فکر میکنید برای سایر علاقه مندان مفید باشد هر چه سریعتر دست به کار شوید و اولین مقاله خودتان را برای ما ارسال کنید. پس از بررسی مقاله شما و قابل قبول بودن آن میتوانید بعنوان نویسنده همکار به ما یاری برسانید.
  3. ویدیوی آموزشی : اگر مایل به همکاری با ما هستید اما حوصله نوشتن ندارید، میتوانید با ساختن یک ویدیوی آموزشی، تجربیات خودتان رو با ما در اشتراک بگزارید. کافیست ویدیوی خود (و سورس کد ارائه شده در ویدیو) را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی و ویرایش لازم در کانال ویدیویی وبلاگقرار داده شده و شما نیز به جمع همکاران ما ملحق شوید.
  4. ابزار یا سورس کد : اگر شما در طول سالیان برنامه نویسی نمونه کد و یا کلاس و یا ابزار جالب و کار آمدی پیدا کرده اید، خوشحال میشویم که با ارسال آن و نمایشش با نام شما به سایر عزیزان نیز آن را معرفی کنیم.
  5. معرفی وب سایت : در صورت آشنایی با وب سایت مفیدی، پس از اطمینان از وجود نداشتن لینک در قسمت لینکدونی، آدرس آن را برای ما از طریق +ارسال لینک برای ما بفرستید.
  6. پیشنهاد و انتقاد : آخرین و مهمترین مورد شنیدن نظرات و انتقادات شما خواننده محترم هست. لطفا هر گونه پیشنهاد و یا انتقادی رو توسظ قسمت ارتباط با ما و یا ایمیل این وبلاگ با ما در میان بگذارید و مطمئن باشید که خوانده خواهید شد.
با تشکر

علی محمدحسین زاده - فروردین 1393