علی محمد‌ حسین‌ زاده جمعه 29 فروردین 1393 09:09 بعد از ظهر نظرات ()
با سلام به همه دوستان

بالاخره پس از مدت ها، تصمیم گرفتم که این کار رو انجام بدم.  مکانی رو مهیا کنم تا بتوانم اگر چیزی یادگرفتم در این سالها به دیگران هم آموزش بدم. دقیقا 7 سال پس از برگزاری اولین و تنها کنفرانس ویژوال فاکس پرو در ایران، بله خیلی دیره اما شاید همین الانم بهتر از این باشد که هیچ وقت این کار انجام نشود. 
البته ایده اولیه آموزش ویژوال فاکس پرو همیشه در ذهن من بوده از روز اولی که وب سایتم رو راه اندازی کردم و ادامه داشت تا برگزاری کنفرانس ویژوال فاکس پرو در تهران، اما مشوق این کار دوست عزیزم آقای ظاهری بودن، ایشون حتی قبول زحمت کردن و دامنه visualfoxpro.ir رو ثبت کردند اما از تنبلی و بد قولی های من دیگه پیگیر نشدند که من همینجا از ایشون عذر خواهی میکنم.
با توجه به بار مالی و هزینه و وقتی که باید صرف طراحی و نگهداری یک سایت مجزا میشد، تصمیم گرفتم که برای سهولت کار و در دسترس بودن همیشه (به امید خدا) منابعی که در اینجا قرار میگیرد بستر وبلاگ رو انتخاب کنم.
انتخاب این سرویس دهنده به دلیل استفاده از سایر سرویس های زیرمجموعه شرکت صبا همانند آپارات و لنزو و همچنین در دسترس بودن این سرویس ها در ایران بوده است.
لطفا صفحات اهداف و فراخوان همکاری رو قبل از همه چیز مطالعه کنید تا بیشتر با این وبلاگ و نیاز ها آشنایی پیدا کنید.
با تشکر و به امید اینکه این وبلاگ برای سالیان فعال باشد.
Long life FoxPro

نکته مهم،‌برخی از دوستان پیام میفرستند در بخش ارتباط با ما، اما آدرس ایمیل نامعتبر دارند و به این ترتیب جواب به دستشون نمیرسد. لطفا در وارد کردن آدرس ایمیل خود دقت کنید.